List of active policies

Name Type User consent
Oświadczenie dotyczące przetwarzania danych osobowych Site policy All users

Summary

Dostęp do większości stron w portalu moodlemoot.pl (zwanym dalej Portalem) dostępne jest bez konieczności logowania. Logowanie konieczne jest w celu dostępu do wybranych stron, np. zawierających materiały z minionych edycji konferencji.

Zakładając konto w Portalu wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu rejestracyjnym przez Fundację SmarteKlaster oraz firmę Edukacja-Online.pl. Dane będą przetwarzane w celu organizacji i realizacji cyklu konferencji Polski MoodleMoot oraz do przekazywania informacji związanych z tematyką konferencji.

Full policy

Administratorem Pani/Pana danych osobowych są organizatorzy cyklu konferencji Polski MoodleMoot:

  • Fundacja SmarterKlaster, al. NMP 32/9, 42-200 Częstochowa, adres do korespondencji: Tomasz Walasek, ul. Osiedlowa 70, 42-233 Wierzchowisko
  • firma Edukacja-Online.pl Przemysław Stencel, Krasawa 72, 42-256 Olsztyn, o numerze NIP 9490773865, REGON 150326024.

Dane osobowe podlegające przetwarzaniu to imię, nazwisko, adres email oraz nazwa instytucji (uczelni/firmy/itp.)

Podanie danych ma charakter dobrowolny, jednak podanie danych jest niezbędne do korzystania z niepublicznych części portalu moodlemoot.pl. Dane będą przetwarzane do momentu cofnięcia zgody. Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych wiąże się z usunięciem konta w Portalu i utratą dostępu do niepublicznych materiałów umieszczonych w Portalu.

Podając swoje dane osobowe wyraża Pan/Pani zgodę na otrzymywanie od organizatorów konferencji Polski MoodleMoot powiadomień email na temat konferencji oraz webinarów, szkoleń i innych aktualności dotyczących e-learningu oraz platformy Moodle.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. 

Dane osobowe będą przechowywane przez okres posiadania konta użytkownika w Portalu lub do momentu wygaśnięcia obowiązków przechowywania danych wynikających z przepisów prawa, który z tych terminów nastąpi później. 

Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Kontakt w sprawach związanych z Pani/Pana danymi osobowymi: kontakt@moodlemoot.pl