Terminy

Terminy:


Tegoroczny MoodleMoot odbędzie się 7-8 maja oczywiście 2015r.

7-ego maja zapraszamy Nauczycieli i Dyrektorów szkół każdego stopnia i typu do wzięcia udziału w warsztatach, pokazach, prezentacjach i dyskusjach na temat wykorzystania technologii w edukacji i zarządzaniu szkołą. Będzie to również niecodzienna okazja do spotkania się z ludźmi, dla których nauczanie online oraz narzędzia wykorzystywane do kształcenia zdlanego nie mają tajemnic (prawie żadnych;) )

Udział we wszystkich zorganizowanych wydarzeniach tego dnia jest bezpłatny. W większości przypadków jednak będziemy musieli ograniczać liczbę osób na poszczególnych wydarzeniach. Tutaj znajdziecie Państwo formularz rejestracji i zapisów na poszczególne imprezy.

Zarejestruj się, proszę!

Zapraszamy 7 maja do Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli "WOM" w Częstochowie - al. Jana Pawła 126/130, 42-200 Częstochowa.

W dniach 7-8 maja w Ośrodku Szkoleniowym RODN WOM w Złotym Potoku odbędzie się druga część tegorocznego Moot'a. Planujemy organizację tej konferencji w zupełnie nowy, innowatorski sposób. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc noclegowych udział w konferencji (a raczej nocleg w Ośrodku) będzie możliwy tylko dla osób zaproszonych. Dysponujemy jeszcze kilkoma miejscami - aby dostać zaproszenie prosimy o kontakt z organizatorami np. tomasz.walasek@gmail.com

Udział w sesjach w Złotym Potoku będzie płatny - Uczestnik sam pokrywa koszt noclegu i wyżywienia w Ośrodku.

Serdecznie zapraszamy!!!

Last modified: Thursday, 4 February 2016, 2:10 PM