Ogłoszenia i Aktualności

X MoodleMoot odbędzie się 17-18 czerwca 2019

X MoodleMoot odbędzie się 17-18 czerwca 2019

by Przemysław Stencel -
Number of replies: 0

Naprawdę nie wiemy jak to się stało, ale w tym roku odbędzie się dziesiąty już Polski MoodleMoot!?!

Ponad dekadę temu w Częstochowie w Wyższej Szkole Lingwistycznej, zebrało się kilkanaście osób z całej Polski, którzy profesjonalnie zajmowali się Moodle’m, a co za tym idzie edukacją online. I, w jakiś dziwny sposób, minęło 11 lat a my spotykamy się po raz kolejny… 

Z dumą i zamyśleniem nad upływającym czasem zapraszamy Cię na X Polski MoodleMoot. Jeśli myślisz, że będzie to wyjątkowe wydarzenie, z wyjątkową, jubileuszową oprawą muzyczną, tortem, wspomnieniami - to się nie mylisz :-) Jeśli myślisz, że będzie inspirująco, ciekawie i motywująco - to masz rację :-) Jeśli oczekujesz, że ta konferencja znowu będzie wyjątkowa i niezwykła - to obiecujemy, że tak właśnie będzie :-)

MoodleMoot tworzą ludzie. Wspaniali, niesamowici Prelegenci, otwarci i pozytywnie nastawieni Słuchacze, dociekliwi i inteligentni Dyskutanci, Moodlerzy. Chcielibyśmy spotkać Cię na X Polskim MoodleMoot. Wspólnie świętować.

X Polski MoodleMoot odbędzie się w dniach 17-18 czerwca 2019r. w Hotelu Orle Gniazdo w Hucisku  na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Wszystkie informacje o konferencji znajdą Państwo na stronie https://moodlemoot.pl/. Zapraszamy.

Prosimy również o pomoc w dotarciu do tych, którzy jeszcze nie słyszeli o MoodleMoot i o przekazanie informacji o naszej konferencji osobom, które mogą być nią zainteresowane.


Pozdrawiamy,

Organizatorzy Konferencji:

Tomasz Walasek, Politechnika Częstochowska

Przemysław Stencel, Edukacja-Online.pl