Prezenterzy i prezentacje

Lekki Moodle = nieskończone możliwości

(30 min.)

Od wielu lat słychać głosy, że Moodle nie nadążą za rynkowymi trendami. Oczekiwania odbiorców stale rosną, a możliwości technicznego rozwoju platform, od lat funkcjonujących w organizacjach, po prostu się kończą. Próby dodawania kolejnych funkcjonalności do Moodla w pewnym momencie zabijają jego pierwotną ideę.

Oczywiście korzystanie ze zdobyczy technologii w naszych czasach jest wręcz obowiązkiem dobrych Tutorów. Sztuka polega na tym, żeby popatrzeć na Moodle w jak najlżejszy sposób, a nie próbować za wszelką cenę stworzyć z niego narzędzie, którym nigdy nie powinien się stać.


Krzysztof Naparty, Europejski Fundusz Leasingowy, Wrocław

Od kilku lat specjalizuje się doradztwie i szkoleniach z obszaru zarządzania wiedzą, pracy w zespole wirtualnym, prowadzenia działań rozwojowych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Jako metodyk e-learningu przygotowuje koncepcje oraz scenariusze szkoleń e-learning. Od dawna zarówno zawodowo jak i prywatnie jestem wielkim fanem (nie chcę powiedzieć „wyznawcą”) Moodle, co jak do tej pory przełożyło się na kilkadziesiąt wdrożeń w różnych przedsiębiorstwach.